Rezistenta thick film, 180Ω, SMD 0603, 0.1W, ROYAL OHM, 0603SAF1800T5E, T198033
Distribuie
  • 0,20lei
  • Fără TVA:0,17lei
  • 1000 sau mai multe 0,05lei
  • 5000 sau mai multe 0,03lei
  • 15000 sau mai multe 0,02lei
  • Disponibilitate:În Stoc (208359 buc.)
Rezistenta thick film, 180Ω, SMD 0603, 0.1W, ROYAL OHM, 0603SAF1800T5E
Rezistenta: 180Ω
Tip rezistor: SMD, thick film
Capsula: SMD 0603
Toleranta: ±1%
Putere: 0.1W
Caracteristici
Capsula SMD 0603
Producator Royal Ohm
Putere W 100mW
Rezistenta (Ohmi) 180 Ohmi
Tip Thick film
Captcha
Etichete: Rezistenta thick film, 180Ω, SMD 0603, 0.1W, ROYAL OHM, 0603SAF1800T5E