Rezistenta thick film, 18Ω, SMD 0603, 0.125W, WALSIN, WF06P180JTL, T198464
  • Producător Walsin
  • Cod produs:T198464
Distribuie
  • 0,19lei
  • Fără TVA:0,16lei
  • 500 sau mai multe 0,14lei
  • 1000 sau mai multe 0,07lei
  • 5000 sau mai multe 0,06lei
  • Disponibilitate:În Stoc (4087 buc.)
Rezistenta thick film, 18Ω, SMD 0603, 0.125W, WALSIN, WF06P180JTL
Rezistenta: 18Ω
Tip rezistor: SMD, thick film
Capsula: SMD 0603
Toleranta: ±5%
Putere: 0.125W
Caracteristici
Carcasa - inch 0603
Carcasa - mm 1608
Nivel dificultate Mediu
Rezistenţa 18Ω
Tensiune de impuls max. 100V
Tip produs Rezistenta
Tip rezistor thick film
Toleranţa ±5%
Captcha
Etichete: Rezistenta thick film, 18Ω, SMD 0603, 0.125W, WALSIN, WF06P180JTL