Rezistenta thick film, 1.6kΩ, SMD 1206, 0.25W, ROYAL OHM, 1206S4J0162T5E, T110731
Distribuie
  • 0,24lei
  • Fără TVA:0,20lei
  • 1000 sau mai multe 0,08lei
  • 5000 sau mai multe 0,05lei
  • 15000 sau mai multe 0,05lei
  • Disponibilitate:În Stoc (2999 buc.)
Rezistenta thick film, 1.6kΩ, SMD 1206, 0.25W, ROYAL OHM, 1206S4J0162T5E
Caracteristici
Carcasa - inch 1206
Carcasa - mm 3216
Coeficient de temperatura 100ppm/°C
Rezistenţa 1.6kΩ
Tensiune de impuls max. 400V
Tip rezistor thick film
Toleranţa ±5%
Captcha
Etichete: Rezistenta thick film, 1.6kΩ, SMD 1206, 0.25W, ROYAL OHM, 1206S4J0162T5E