Rezistenta thick film, 15kΩ, SMD 1206, 0.25W, VISHAY, CRCW120615K0JNTABC, T109369
  • Producător Vishay
  • Cod produs:T109369
Distribuie
  • 0,28lei
  • Fără TVA:0,24lei
  • 500 sau mai multe 0,17lei
  • 1000 sau mai multe 0,11lei
  • 2500 sau mai multe 0,05lei
  • Disponibilitate:În Stoc (89 buc.)
Rezistenta thick film, 15kΩ, SMD 1206, 0.25W, VISHAY, CRCW120615K0JNTABC
Caracteristici
Capsula SMD 1206
Producator Vishay
Putere W 250mW
Rezistenta (Ohmi) 15K
Captcha
Etichete: Rezistenta thick film, 15kΩ, SMD 1206, 0.25W, VISHAY, CRCW120615K0JNTABC