Rezistenta thick film, 150kΩ, SMD 1206, 0.25W, VISHAY, CRCW1206150KJNTABC, T109365
  • Producător Vishay
  • Cod produs:T109365
Distribuie
  • 0,46lei
  • Fără TVA:0,38lei
  • 1000 sau mai multe 0,11lei
  • 2700 sau mai multe 0,04lei
  • 6200 sau mai multe 0,04lei
  • Disponibilitate:În Stoc (8853 buc.)
Rezistenta thick film, 150kΩ, SMD 1206, 0.25W, VISHAY, CRCW1206150KJNTABC
Caracteristici
Capsula SMD 1206
Producator Vishay
Putere W 250mW
Rezistenta (Ohmi) 150K
Tip Thick film
Spune-ţi opinia
Notă: Codul HTML este citit ca şi text!
   Rău           Bun
Captcha
Etichete: Rezistenta thick film, 150kΩ, SMD 1206, 0.25W, VISHAY, CRCW1206150KJNTABC