Rezistenta thick film, 150kΩ, SMD 0603, 0.125W, WALSIN, WF06P154JTL, T198457
  • Producător Walsin
  • Cod produs:T198457
Distribuie
  • 0,14lei
  • Fără TVA:0,11lei
  • 500 sau mai multe 0,10lei
  • 1000 sau mai multe 0,05lei
  • 5000 sau mai multe 0,04lei
  • Disponibilitate:În Stoc (3797 buc.)
Rezistenta thick film, 150kΩ, SMD 0603, 0.125W, WALSIN, WF06P154JTL
Rezistenta: 150kΩ
Tip rezistor: SMD, thick film
Capsula: SMD 0603
Toleranta: ±5%
Putere: 0.125W
Caracteristici
Capsula SMD 0603
Producator Walsin
Putere W 125mW
Rezistenta (Ohmi) 150K
Tip Thick film
Spune-ţi opinia
Notă: Codul HTML este citit ca şi text!
   Rău           Bun
Captcha
Etichete: Rezistenta thick film, 150kΩ, SMD 0603, 0.125W, WALSIN, WF06P154JTL