Rezistenta thick film, 150kΩ, SMD 0603, 0.125W, WALSIN, WF06P154JTL, T198457
- Producător Walsin
- Cod produs:T198457
0,14lei
- Fără TVA:0,11lei
- 500 sau mai multe 0,10lei
- 1000 sau mai multe 0,05lei
- 5000 sau mai multe 0,04lei
- Disponibilitate:În Stoc (3797 buc.)
Rezistenta thick film, 150kΩ, SMD 0603, 0.125W, WALSIN, WF06P154JTL
Rezistenta: 150kΩ
Tip rezistor: SMD, thick film
Capsula: SMD 0603
Toleranta: ±5%
Putere: 0.125W
Caracteristici
| Capsula | SMD 0603 |
| Producator | Walsin |
| Putere W | 125mW |
| Rezistenta (Ohmi) | 150K |
| Tip | Thick film |
Etichete: Rezistenta thick film, 150kΩ, SMD 0603, 0.125W, WALSIN, WF06P154JTL