Rezistenta thick film, 15Ω, SMD 1206, 0.5W, ROYAL OHM, HP06W2F150JT5E, T109738
Distribuie
  • 0,28lei
  • Fără TVA:0,23lei
  • 1000 sau mai multe 0,15lei
  • 5000 sau mai multe 0,09lei
  • 15000 sau mai multe 0,08lei
  • Disponibilitate:În Stoc (4212 buc.)
Rezistenta thick film, 15Ω, SMD 1206, 0.5W, ROYAL OHM - HP06W2F150JT5E
Capsula: SMD 1206
Putere W: 500mW
Rezistenta (Ohmi): 15Ω
Tip: Thick film
Caracteristici
Carcasa - inch 1206
Carcasa - mm 3216
Nivel dificultate Incepator
Rezistenţa 15Ω
Subtip rezistor de înaltă putere
Tensiune de impuls max. 400V
Tip produs Rezistenta
Tip rezistor thick film
Toleranţa ±1%