Rezistenta thick film, 130Ω, SMD 1206, 0.25W, YAGEO, RC1206FR-07130RL, T109990
  • Producător Yageo
  • Cod produs:T109990
Distribuie
  • 0,34lei
  • Fără TVA:0,28lei
  • 1000 sau mai multe 0,17lei
  • 2315 sau mai multe 0,05lei
  • 5366 sau mai multe 0,05lei
  • Disponibilitate:În Stoc (947 buc.)
Rezistenta thick film, 130Ω, SMD 1206, 0.25W, YAGEO, RC1206FR-07130RL
Caracteristici
Capsula SMD 1206
Producator Yageo
Putere W 250mW
Rezistenta (Ohmi) 130 Ohmi
Tip Thick film
Toleranţa ±1%
Captcha
Etichete: Rezistenta thick film, 130Ω, SMD 1206, 0.25W, YAGEO, RC1206FR-07130RL