Rezistenta thick film, 1.2MΩ, SMD 0603, 0.1W, YAGEO, RC0603JR-071M2L, T197831
  • Producător Yageo
  • Cod produs:T197831
Distribuie
  • 0,28lei
  • Fără TVA:0,23lei
  • 10000 sau mai multe 0,20lei
  • 20000 sau mai multe 0,19lei
  • 25000 sau mai multe 0,19lei
  • Disponibilitate:În Stoc (4998 buc.)
Rezistenta thick film, 1.2MΩ, SMD 0603, 0.1W, YAGEO, RC0603JR-071M2L
Rezistenta: 1.2MΩ
Tip rezistor: SMD, thick film
Capsula: SMD 0603
Toleranta: ±5%
Putere: 0.1W
Producator Yageo
Putere W 100mW
Rezistenta (Ohmi) 1.2M
Captcha
Etichete: Rezistenta thick film, 1.2MΩ, SMD 0603, 0.1W, YAGEO, RC0603JR-071M2L