Rezistenta thick film, 1.2kΩ, SMD 1206, 0.25W, VISHAY, CRCW12061K20FKTABC, T109387
  • Producător Vishay
  • Cod produs:T109387
Distribuie
  • 0,20lei
  • Fără TVA:0,17lei
  • 1000 sau mai multe 0,09lei
  • 3856 sau mai multe 0,03lei
  • 8958 sau mai multe 0,03lei
  • Disponibilitate:În Stoc (28042 buc.)
Rezistenta thick film, 1.2kΩ, SMD 1206, 0.25W, VISHAY, CRCW12061K20FKTABC
Capsula: SMD 1206
Putere W: 250mW
Rezistenta (Ohmi): 1.2k
Tip: Thick film
Caracteristici
Carcasa - inch 1206
Carcasa - mm 3216
Nivel dificultate Incepator
Rezistenţa 1.2kΩ
Tip produs Rezistenta
Tip rezistor thick film
Toleranţa ±1%
Spune-ţi opinia
Notă: Codul HTML este citit ca şi text!
   Rău           Bun
Captcha
Etichete: Rezistenta thick film, 1.2kΩ, SMD 1206, 0.25W, VISHAY, CRCW12061K20FKTABC