Rezistenta thick film, 1.21kΩ, SMD 0603, 0.1W, VISHAY, CRCW06031K21FKTABC, T196612
  • Producător Vishay
  • Cod produs:T196612
Distribuie
  • 0,45lei
  • Fără TVA:0,37lei
  • 500 sau mai multe 0,23lei
  • 1000 sau mai multe 0,14lei
  • 3900 sau mai multe 0,06lei
  • Disponibilitate:În Stoc (4590 buc.)
Rezistenta thick film, 1.21kΩ, SMD 0603, 0.1W, VISHAY, CRCW06031K21FKTABC
Rezistenta: 1.21kΩ
Tip rezistor: SMD, thick film
Capsula: SMD 0603
Toleranta: ±1%
Putere: 0.1W
Caracteristici
Capsula SMD 0603
Producator Vishay
Putere W 100mW
Rezistenta (Ohmi) 1.21K
Tip Thick film
Toleranţa ±1%