Rezistenta thick film, 1.21kΩ, SMD 0603, 0.1W, VISHAY, CRCW06031K21FKTABC, T196612
- Producător Vishay
- Cod produs:T196612
0,45lei
- Fără TVA:0,37lei
- 500 sau mai multe 0,23lei
- 1000 sau mai multe 0,14lei
- 3900 sau mai multe 0,06lei
- Disponibilitate:În Stoc (4590 buc.)
Rezistenta thick film, 1.21kΩ, SMD 0603, 0.1W, VISHAY, CRCW06031K21FKTABC
Rezistenta: 1.21kΩ
Tip rezistor: SMD, thick film
Capsula: SMD 0603
Toleranta: ±1%
Putere: 0.1W
Caracteristici
| Capsula | SMD 0603 |
| Producator | Vishay |
| Putere W | 100mW |
| Rezistenta (Ohmi) | 1.21K |
| Tip | Thick film |
| Toleranţa | ±1% |