Rezistenta thick film, 12Ω, SMD 0603, 0.1W, ROYAL OHM, 0603SAF120JT5E, T197994
- Producător Royal Ohm
- Cod produs:T197994
0,20lei
- Fără TVA:0,17lei
- 1000 sau mai multe 0,05lei
- 5000 sau mai multe 0,03lei
- 15000 sau mai multe 0,02lei
- Disponibilitate:În Stoc (9898 buc.)
Rezistenta thick film, 12Ω, SMD 0603, 0.1W, ROYAL OHM, 0603SAF120JT5E
Rezistenta: 12Ω
Tip rezistor: SMD, thick film
Capsula: SMD 0603
Toleranta: ±1%
Putere: 0.1W
| Producator | Royal Ohm |
| Putere W | 100mW |
| Rezistenta (Ohmi) | 12 Ohmi |
| Tip | Thick film |
Etichete: Rezistenta thick film, 12Ω, SMD 0603, 0.1W, ROYAL OHM, 0603SAF120JT5E