Rezistenta thick film, 10MΩ, SMD 1206, 0.25W, ROYAL OHM, 1206S4F1005T5E, T110660
Distribuie
  • 0,25lei
  • Fără TVA:0,20lei
  • 1000 sau mai multe 0,09lei
  • 5000 sau mai multe 0,05lei
  • 15000 sau mai multe 0,04lei
  • Disponibilitate:În Stoc (88790 buc.)
Rezistenta thick film, 10MΩ, SMD 1206, 0.25W, ROYAL OHM, 1206S4F1005T5E
Capsula: SMD1206
Putere W: 0.25W
Rezistenta (Ohmi): 10M
Tip: Thick film
Caracteristici
Carcasa - inch 1206
Carcasa - mm 3216
Coeficient de temperatura 100ppm/°C
Rezistenţa 10MΩ
Tensiune de impuls max. 400V
Tip rezistor thick film
Toleranţa ±1%
Captcha
Etichete: Rezistenta thick film, 10MΩ, SMD 1206, 0.25W, ROYAL OHM, 1206S4F1005T5E