Rezistenta thick film, 100kΩ, SMD 0603, 0.2W, ROYAL OHM, HP03W5F1003T5E, T197173
Distribuie
  • 0,47lei
  • Fără TVA:0,39lei
  • 250 sau mai multe 0,28lei
  • 1000 sau mai multe 0,18lei
  • 5000 sau mai multe 0,10lei
  • Disponibilitate:În Stoc (11261 buc.)
Rezistenta thick film, 100kΩ, SMD 0603, 0.2W, ROYAL OHM, HP03W5F1003T5E
Rezistenta: 100kΩ
Tip rezistor: SMD, thick film
Capsula: SMD 0603
Toleranta: ±1%
Putere: 0.2W
Caracteristici
Capsula SMD 0603
Producator Royal Ohm
Putere W 200mW
Rezistenta (Ohmi) 100K
Tip Thick film
Captcha
Etichete: Rezistenta thick film, 100kΩ, SMD 0603, 0.2W, ROYAL OHM, HP03W5F1003T5E