Rezistenta thick film, 100kΩ, SMD 0603, 0.1W, ROYAL OHM, CQ03SAJ0104T5E, T196448
Distribuie
  • 0,26lei
  • Fără TVA:0,22lei
  • 1000 sau mai multe 0,12lei
  • 5000 sau mai multe 0,05lei
  • 20000 sau mai multe 0,04lei
  • Disponibilitate:În Stoc (19487 buc.)
Rezistenta thick film, 100kΩ, SMD 0603, 0.1W, ROYAL OHM, CQ03SAJ0104T5E
Rezistenta: 100kΩ
Tip rezistor: SMD, thick film
Capsula: SMD 0603
Toleranta: ±5%
Putere: 0.1W
Caracteristici
Carcasa - inch 0603
Carcasa - mm 1608
Rezistenţa 100kΩ
Seria producatorului CQ
Tensiune de impuls max. 100V
Tip rezistor thick film
Toleranţa ±5%
Spune-ţi opinia
Notă: Codul HTML este citit ca şi text!
   Rău           Bun
Captcha
Etichete: Rezistenta thick film, 100kΩ, SMD 0603, 0.1W, ROYAL OHM, CQ03SAJ0104T5E