Rezistenta thick film, 100kΩ, SMD 0603, 0.1W, ROYAL OHM, 0603SAF1003T5E, T197965
Distribuie
  • 0,25lei
  • Fără TVA:0,21lei
  • 1000 sau mai multe 0,05lei
  • 5000 sau mai multe 0,01lei
  • 15000 sau mai multe 0,01lei
  • Disponibilitate:În Stoc (1189580 buc.)
Rezistenta thick film, 100kΩ, SMD 0603, 0.1W, ROYAL OHM, 0603SAF1003T5E
Rezistenta: 100kΩ
Tip rezistor: SMD, thick film
Capsula: SMD 0603
Toleranta: ±1%
Putere: 0.1W
Caracteristici
Capsula SMD 0603
Producator Royal Ohm
Putere W 100mW
Rezistenta (Ohmi) 100K
Tip Thick film
Captcha
Etichete: Rezistenta thick film, 100kΩ, SMD 0603, 0.1W, ROYAL OHM, 0603SAF1003T5E