Rezistenta de precizie SMD 1206, 2.2Ω, 0.25W, Viking, ARG06DTC2R20, T239538
  • Producător Viking
  • Cod produs:T239538
Distribuie
  • 0,28lei
  • Fără TVA:0,23lei
  • 1000 sau mai multe 0,13lei
  • 2000 sau mai multe 0,06lei
  • 4600 sau mai multe 0,05lei
  • Disponibilitate:În Stoc (283 buc.)
Rezistenta de precizie SMD 1206, 2.2Ω, 0.25W, Viking, ARG06DTC2R20
Rezistenta: 2.2Ω
Putere: 0.25W
Capsula: 1206
Producator: Viking
Caracteristici
Carcasa - inch 1206
Carcasa - mm 3216
Coeficient de temperatura 25ppm/°C
Rezistenţa 2.2Ω
Seria producatorului ARG
Tensiune de impuls max. 400V
Tip rezistor thin film
Toleranţa ±0.5%
Spune-ţi opinia
Notă: Codul HTML este citit ca şi text!
   Rău           Bun
Captcha
Etichete: Rezistenta de precizie SMD 1206, 2.2Ω, 0.25W, Viking, ARG06DTC2R20