Rezistenta de carbon, 910Ω, 0.25W, SR PASSIVES, CF1/4W-910R, T141554
Distribuie
  • 0,10lei
  • 5000 sau mai multe 0,03lei
  • Disponibilitate:În Stoc (26586 buc.)
Rezistenta de carbon, 910Ω, 0.25W, SR PASSIVES, CF1/4W-910R
Rezistenta: 910Ω
Putere: 0.25W
Caracteristici
Nivel dificultate Mediu
Putere W 250mW
Rezistenţa 910 Ohmi
Rezistenta (Ohmi) ±5%
Captcha
Etichete: Rezistenta de carbon, 910Ω, 0.25W, SR PASSIVES, CF1/4W-910R