Rezistenta de carbon, 910Ω, 0.25W, SR PASSIVES, CF1/4W-910R, T141554
- Producător SR Passives
- Cod produs:T141554
0,10lei
- 5000 sau mai multe 0,03lei
- Disponibilitate:În Stoc (26586 buc.)
Rezistenta de carbon, 910Ω, 0.25W, SR PASSIVES, CF1/4W-910R
Rezistenta: 910Ω
Putere: 0.25W
Caracteristici
| Nivel dificultate | Mediu |
| Putere W | 250mW |
| Rezistenţa | 910 Ohmi |
| Rezistenta (Ohmi) | ±5% |
| Tip produs | Rezistenta |
Etichete: Rezistenta de carbon, 910Ω, 0.25W, SR PASSIVES, CF1/4W-910R