Rezistenta de carbon, 82kΩ, 0.25W, SR PASSIVES, CF1/4W-82K, T141548
Distribuie
  • 0,10lei
  • 5000 sau mai multe 0,03lei
  • Disponibilitate:În Stoc (4494 buc.)
Rezistenta de carbon, 82kΩ, 0.25W, SR PASSIVES, CF1/4W-82K
Rezistenta: 82kΩ
Putere: 0.25W
Caracteristici
Nivel dificultate Mediu
Putere W 250mW
Rezistenta (Ohmi) 82 K
Captcha
Etichete: Rezistenta de carbon, 82kΩ, 0.25W, SR PASSIVES, CF1/4W-82K