Rezistenta de carbon, 820Ω, 0.25W, SR PASSIVES, CF1/4W-820R, T141547
Distribuie
  • 0,09lei
  • 5000 sau mai multe 0,03lei
  • Disponibilitate:În Stoc (38220 buc.)
Rezistenta de carbon, 820Ω, 0.25W, SR PASSIVES - CF1/4W-820R
Rezistenta: 820Ω
Putere: 0.25W
Caracteristici
Dimensiuni carcasa Ø2.3x6mm
Dimensiuni terminale Ø0.4x28mm
Nivel dificultate Mediu
Rezistenţa 820Ω
Tensiune de impuls max. 500V
Tip produs Rezistenta
Tip rezistor carbon
Toleranţa ±5%
Captcha
Etichete: Rezistenta de carbon, 820Ω, 0.25W, SR PASSIVES, CF1/4W-820R