Warning: unlink(/var/www/clients/client2/web2/web/storage/cache//cache.catalog.language.1778712319): No such file or directory in /var/www/clients/client2/web2/web/system/library/cache/file.php on line 144 Rezistenta de carbon, 8.2Ω, 0.25W, SR PASSIVES, CF1/4W-8R2
Rezistenta de carbon, 8.2Ω, 0.25W, SR PASSIVES, CF1/4W-8R2, T141552
Distribuie
  • 0,10lei
  • 5000 sau mai multe 0,03lei
  • Disponibilitate:În Stoc (89 buc.)
Rezistenta de carbon, 8.2Ω, 0.25W, SR PASSIVES, CF1/4W-8R2
Rezistenta: 8.2Ω
Putere: 0.25W
Caracteristici
Putere W 250mW
Rezistenta (Ohmi) 8.2 Ohmi
Captcha
Etichete: Rezistenta de carbon, 8.2Ω, 0.25W, SR PASSIVES, CF1/4W-8R2