Rezistenta de carbon, 6.8MΩ, 0.25W, SR PASSIVES, CF1/4W-6M8, T141536
- Producător SR Passives
- Cod produs:T141536
0,09lei
- 5000 sau mai multe 0,03lei
- Disponibilitate:În Stoc (5780 buc.)
Rezistenta de carbon, 6.8MΩ, 0.25W, SR PASSIVES - CF1/4W-6M8
Rezistenta: 6.8MΩ
Putere: 0.25W
Caracteristici
| Dimensiuni carcasa | Ø2.3x6mm |
| Dimensiuni terminale | Ø0.4x28mm |
| Nivel dificultate | Mediu |
| Rezistenţa | 6.8MΩ |
| Tensiune de impuls max. | 500V |
| Tip produs | Rezistenta |
| Tip rezistor | carbon |
| Toleranţa | ±5% |
Etichete: Rezistenta de carbon, 6.8MΩ, 0.25W, SR PASSIVES, CF1/4W-6M8