Rezistenta de carbon, 68kΩ, 0.25W, SR PASSIVES, CF1/4W-68K, T141532
Distribuie
  • 0,09lei
  • 5000 sau mai multe 0,03lei
  • Disponibilitate:În Stoc (27980 buc.)
Rezistenta de carbon, 68kΩ, 0.25W, SR PASSIVES - CF1/4W-68K
Rezistenta: 68kΩ
Putere: 0.25W
Caracteristici
Dimensiuni carcasa Ø2.3x6mm
Dimensiuni terminale Ø0.4x28mm
Nivel dificultate Mediu
Rezistenţa 68kΩ
Tensiune de impuls max. 500V
Tip produs Rezistenta
Tip rezistor carbon
Toleranţa ±5%
Captcha
Etichete: Rezistenta de carbon, 68kΩ, 0.25W, SR PASSIVES, CF1/4W-68K