Rezistenta de carbon, 680kΩ, 0.25W, SR PASSIVES, CF1/4W-680K, T141530
Distribuie
  • 0,10lei
  • Fără TVA:0,08lei
  • 500 sau mai multe 0,07lei
  • 1000 sau mai multe 0,05lei
  • 5000 sau mai multe 0,03lei
  • Disponibilitate:În Stoc (24486 buc.)
Rezistenta de carbon, 680kΩ, 0.25W, SR PASSIVES, CF1/4W-680K
Rezistenta: 680kΩ
Putere: 0.25W
Caracteristici
Nivel dificultate Mediu
Putere W 250mW
Rezistenta (Ohmi) 680 K
Tip produs Rezistenta
Spune-ţi opinia
Notă: Codul HTML este citit ca şi text!
   Rău           Bun
Captcha
Etichete: Rezistenta de carbon, 680kΩ, 0.25W, SR PASSIVES, CF1/4W-680K