Rezistenta de carbon, 6.8Ω, 0.25W, SR PASSIVES, CF1/4W-6R8, T141538
- Producător SR Passives
- Cod produs:T141538
0,10lei
- 5000 sau mai multe 0,03lei
- Disponibilitate:În Stoc (174 buc.)
Rezistenta de carbon, 6.8Ω, 0.25W, SR PASSIVES, CF1/4W-6R8
Rezistenta: 6.8Ω
Putere: 0.25W
Caracteristici
| Putere W | 250mW |
| Rezistenta (Ohmi) | 6.8 Ohmi |
Etichete: Rezistenta de carbon, 6.8Ω, 0.25W, SR PASSIVES, CF1/4W-6R8