Rezistenta de carbon, 6.8Ω, 0.25W, SR PASSIVES, CF1/4W-6R8, T141538
Distribuie
  • 0,10lei
  • 5000 sau mai multe 0,03lei
  • Disponibilitate:În Stoc (174 buc.)
Rezistenta de carbon, 6.8Ω, 0.25W, SR PASSIVES, CF1/4W-6R8
Rezistenta: 6.8Ω
Putere: 0.25W
Caracteristici
Putere W 250mW
Rezistenta (Ohmi) 6.8 Ohmi
Captcha
Etichete: Rezistenta de carbon, 6.8Ω, 0.25W, SR PASSIVES, CF1/4W-6R8