Rezistenta de carbon, 56kΩ, 0.25W, SR PASSIVES, CF1/4W-56K, T141518
- Producător SR Passives
- Cod produs:T141518
0,10lei
- Fără TVA:0,08lei
- 500 sau mai multe 0,07lei
- 1000 sau mai multe 0,05lei
- 5000 sau mai multe 0,03lei
- Disponibilitate:În Stoc (31373 buc.)
Rezistenta de carbon, 56kΩ, 0.25W, SR PASSIVES, CF1/4W-56K
Rezistenta: 56kΩ
Putere: 0.25W
Caracteristici
| Putere W | 250mW |
| Rezistenta (Ohmi) | 56K |
Etichete: Rezistenta de carbon, 56kΩ, 0.25W, SR PASSIVES, CF1/4W-56K