Rezistenta de carbon, 56Ω, 0.25W, ROYAL OHM, CFR0W4J0560A50, T141361
Distribuie
  • 0,36lei
  • Fără TVA:0,30lei
  • 500 sau mai multe 0,26lei
  • 1000 sau mai multe 0,19lei
  • 5000 sau mai multe 0,12lei
  • Disponibilitate:În Stoc (5285 buc.)
Rezistenta de carbon, 56Ω, 0.25W, ROYAL OHM, CFR0W4J0560A50
Rezistenta: 56Ω
Putere: 0.25W
Caracteristici
Dimensiuni carcasa Ø2.5x6.8mm
Dimensiuni terminale Ø0.46x28mm
Nivel dificultate Mediu
Rezistenţa 56Ω
Tensiune de impuls max. 500V
Tip produs Rezistenta
Tip rezistor carbon
Toleranţa ±5%
Captcha
Etichete: Rezistenta de carbon, 56Ω, 0.25W, ROYAL OHM, CFR0W4J0560A50