Rezistenta de carbon, 5.1Ω, 0.25W, SR PASSIVES, CF1/4W-5R1, T141524
Distribuie
  • 0,10lei
  • Fără TVA:0,08lei
  • 500 sau mai multe 0,07lei
  • 1000 sau mai multe 0,05lei
  • 5000 sau mai multe 0,03lei
  • Disponibilitate:În Stoc (5947 buc.)
Rezistenta de carbon, 5.1Ω, 0.25W, SR PASSIVES, CF1/4W-5R1
Rezistenta: 5.1Ω
Putere: 0.25W
Caracteristici
Putere W 250mW
Rezistenta (Ohmi) 5,1 Ohmi
Captcha
Etichete: Rezistenta de carbon, 5.1Ω, 0.25W, SR PASSIVES, CF1/4W-5R1