Rezistenta de carbon, 4.7MΩ, 0.5W, SR PASSIVES, CF1/2W-4M7, T141814
Distribuie
  • 0,12lei
  • Fără TVA:0,10lei
  • 500 sau mai multe 0,09lei
  • 2000 sau mai multe 0,07lei
  • 3800 sau mai multe 0,04lei
  • Disponibilitate:În Stoc (4798 buc.)
Rezistenta de carbon, 4.7MΩ, 0.5W, SR PASSIVES, CF1/2W-4M7
Rezistenta: 4.7MΩ
Putere: 0.5W
Terminale: axial
Toleranta: ±5%
Caracteristici
Putere W 500mW
Rezistenta (Ohmi) 4.7M
Captcha
Etichete: Rezistenta de carbon, 4.7MΩ, 0.5W, SR PASSIVES, CF1/2W-4M7