Rezistenta de carbon, 4.7kΩ, 0.25W, ROYAL OHM, CFR0W4J0472A50, T141337
Distribuie
  • 0,29lei
  • Fără TVA:0,24lei
  • 500 sau mai multe 0,21lei
  • 1000 sau mai multe 0,16lei
  • 5000 sau mai multe 0,10lei
  • Disponibilitate:În Stoc (58175 buc.)
Rezistenta de carbon, 4.7kΩ, 0.25W, ROYAL OHM, CFR0W4J0472A50
Rezistenta: 4.7kΩ
Putere: 0.25W
Caracteristici
Putere W 250mW
Rezistenta (Ohmi) 4.7K
Spune-ţi opinia
Notă: Codul HTML este citit ca şi text!
   Rău           Bun
Captcha
Etichete: Rezistenta de carbon, 4.7kΩ, 0.25W, ROYAL OHM, CFR0W4J0472A50