Rezistenta de carbon, 470Ω, 500mW, SR PASSIVES, CF1/2WS-470R, T141885
Distribuie
  • 0,14lei
  • Fără TVA:0,12lei
  • 500 sau mai multe 0,10lei
  • 1000 sau mai multe 0,08lei
  • 5000 sau mai multe 0,06lei
  • Disponibilitate:În Stoc (15513 buc.)
Rezistenta de carbon, 470Ω, 500mW, SR PASSIVES - CF1/2WS-470R
Rezistenta: 470Ω
Putere: 500mW
Terminale: axial
Toleranta: ±5%
Caracteristici
Dimensiuni carcasa Ø2.3x6mm
Dimensiuni terminale Ø0.5x28mm
Nivel dificultate Mediu
Rezistenţa 470Ω
Tensiune de impuls max. 700V
Tip produs Rezistenta
Tip rezistor carbon
Toleranţa ±5%
Captcha
Etichete: Rezistenta de carbon, 470Ω, 500mW, SR PASSIVES, CF1/2WS-470R