Rezistenta de carbon, 470Ω, 0.5W, SR PASSIVES, CF1/2W-470R, T141811
Distribuie
  • 0,17lei
  • Fără TVA:0,14lei
  • 500 sau mai multe 0,13lei
  • 2000 sau mai multe 0,10lei
  • 3900 sau mai multe 0,06lei
  • Disponibilitate:În Stoc (1582 buc.)
Rezistenta de carbon, 470Ω, 0.5W, SR PASSIVES, CF1/2W-470R
Rezistenta: 470Ω
Putere: 0.5W
Terminale: axial
Toleranta: ±5%
Caracteristici
Dimensiuni carcasa Ø3.2x9mm
Dimensiuni terminale Ø0.6x26mm
Nivel dificultate Mediu
Rezistenţa 470Ω
Tensiune de impuls max. 700V
Tip produs Rezistenta
Tip rezistor carbon
Toleranţa ±5%
Captcha
Etichete: Rezistenta de carbon, 470Ω, 0.5W, SR PASSIVES, CF1/2W-470R