Rezistenta de carbon, 470Ω, 0.5W, ROYAL OHM, CFR0S2J0471A10, T141747
  • 1000 sau mai multe 0,24lei
  • Disponibilitate:În Stoc (2251 buc.)
Rezistenta de carbon, 470Ω, 0.5W, ROYAL OHM, CFR0S2J0471A10
Rezistenta: 470Ω
Putere: 0.5W
Terminale: axial
Toleranta: ±5%
Caracteristici
Nivel dificultate Mediu
Putere W 500mW
Rezistenta (Ohmi) 470 Ohmi
Tip produs Rezistenta
Spune-ţi opinia
Notă: Codul HTML este citit ca şi text!
   Rău           Bun
Captcha
Etichete: Rezistenta de carbon, 470Ω, 0.5W, ROYAL OHM, CFR0S2J0471A10