Rezistenta de carbon, 47Ω, 0.25W, ROYAL OHM, CFR0W4J0470A50, T141347
Distribuie
  • 0,27lei
  • Fără TVA:0,22lei
  • 500 sau mai multe 0,19lei
  • 1000 sau mai multe 0,14lei
  • 5000 sau mai multe 0,09lei
  • Disponibilitate:În Stoc (4100 buc.)
Rezistenta de carbon, 47Ω, 0.25W, ROYAL OHM, CFR0W4J0470A50
Rezistenta: 47Ω
Putere: 0.25W
Caracteristici
Putere W 250mW
Rezistenta (Ohmi) 47 Ohmi
Spune-ţi opinia
Notă: Codul HTML este citit ca şi text!
   Rău           Bun
Captcha
Etichete: Rezistenta de carbon, 47Ω, 0.25W, ROYAL OHM, CFR0W4J0470A50