Rezistenta de carbon, 3.9kΩ, 0.25W, SR PASSIVES, CF1/4W-3K9, T141489
- Producător SR Passives
- Cod produs:T141489
0,10lei
- Fără TVA:0,08lei
- 500 sau mai multe 0,06lei
- 1000 sau mai multe 0,05lei
- 5000 sau mai multe 0,03lei
- Disponibilitate:În Stoc (159 buc.)
Rezistenta de carbon, 3.9kΩ, 0.25W, SR PASSIVES, CF1/4W-3K9
Rezistenta: 3.9kΩ
Putere: 0.25W
Caracteristici
| Nivel dificultate | Mediu |
| Putere W | 250mW |
| Rezistenta (Ohmi) | 3.9 K |
| Tip produs | Rezistenta |
Etichete: Rezistenta de carbon, 3.9kΩ, 0.25W, SR PASSIVES, CF1/4W-3K9