Rezistenta de carbon, 3.9kΩ, 0.25W, SR PASSIVES, CF1/4W-3K9, T141489
Distribuie
  • 0,10lei
  • Fără TVA:0,08lei
  • 500 sau mai multe 0,06lei
  • 1000 sau mai multe 0,05lei
  • 5000 sau mai multe 0,03lei
  • Disponibilitate:În Stoc (159 buc.)
Rezistenta de carbon, 3.9kΩ, 0.25W, SR PASSIVES, CF1/4W-3K9
Rezistenta: 3.9kΩ
Putere: 0.25W
Caracteristici
Nivel dificultate Mediu
Putere W 250mW
Rezistenta (Ohmi) 3.9 K
Tip produs Rezistenta
Captcha
Etichete: Rezistenta de carbon, 3.9kΩ, 0.25W, SR PASSIVES, CF1/4W-3K9