Rezistenta de carbon, 3.9Ω, 0.25W, ROYAL OHM, CFR0W4J039JA50, T141317
Distribuie
  • 0,28lei
  • Fără TVA:0,23lei
  • 500 sau mai multe 0,20lei
  • 1000 sau mai multe 0,15lei
  • 5000 sau mai multe 0,09lei
  • Disponibilitate:În Stoc (2090 buc.)
Rezistenta de carbon, 3.9Ω, 0.25W, ROYAL OHM, CFR0W4J039JA50
Rezistenta: 3.9Ω
Putere: 0.25W
Caracteristici
Putere W 250mW
Rezistenta (Ohmi) 3.9 Ohmi
Captcha
Etichete: Rezistenta de carbon, 3.9Ω, 0.25W, ROYAL OHM, CFR0W4J039JA50