Rezistenta de carbon, 3.3MΩ, 0.25W, SR PASSIVES, CF1/4W-3M3, T141491
Distribuie
  • 0,09lei
  • Fără TVA:0,08lei
  • 500 sau mai multe 0,07lei
  • 1000 sau mai multe 0,05lei
  • 5000 sau mai multe 0,03lei
  • Disponibilitate:În Stoc (17980 buc.)
Rezistenta de carbon, 3.3MΩ, 0.25W, SR PASSIVES - CF1/4W-3M3
Rezistenta: 3.3MΩ
Putere: 0.25W
Caracteristici
Dimensiuni carcasa Ø2.3x6mm
Dimensiuni terminale Ø0.4x28mm
Nivel dificultate Mediu
Rezistenţa 3.3MΩ
Tensiune de impuls max. 500V
Tip produs Rezistenta
Tip rezistor carbon
Toleranţa ±5%
Captcha
Etichete: Rezistenta de carbon, 3.3MΩ, 0.25W, SR PASSIVES, CF1/4W-3M3