Rezistenta de carbon, 3.3kΩ, 0.25W, SR PASSIVES, CF1/4W-3K3, T141487
Distribuie
  • 0,12lei
  • Fără TVA:0,10lei
  • 500 sau mai multe 0,08lei
  • 1000 sau mai multe 0,06lei
  • 5000 sau mai multe 0,03lei
  • Disponibilitate:În Stoc (26174 buc.)
Rezistenta de carbon, 3.3kΩ, 0.25W, SR PASSIVES, CF1/4W-3K3
Rezistenta: 3.3kΩ
Putere: 0.25W
Caracteristici
Putere W 250mW
Rezistenta (Ohmi) 3.3 K
Captcha
Etichete: Rezistenta de carbon, 3.3kΩ, 0.25W, SR PASSIVES, CF1/4W-3K3