Rezistenta de carbon, 330kΩ, 0.25W, ROYAL OHM, CFR0W4J0334A50, T141322
Distribuie
  • 0,29lei
  • Fără TVA:0,24lei
  • 500 sau mai multe 0,21lei
  • 1000 sau mai multe 0,16lei
  • 5000 sau mai multe 0,10lei
  • Disponibilitate:În Stoc (3680 buc.)
Rezistenta de carbon, 330kΩ, 0.25W, ROYAL OHM, CFR0W4J0334A50
Rezistenta: 330kΩ
Putere: 0.25W
Caracteristici
Putere W 250mW
Rezistenţa 330 K
Rezistenta (Ohmi) ±5%
Captcha
Etichete: Rezistenta de carbon, 330kΩ, 0.25W, ROYAL OHM, CFR0W4J0334A50