Rezistenta de carbon, 300Ω, 0.25W, SR PASSIVES, CF1/4W-300R, T141471
Distribuie
  • 0,09lei
  • Fără TVA:0,08lei
  • 500 sau mai multe 0,07lei
  • 1000 sau mai multe 0,05lei
  • 5000 sau mai multe 0,03lei
  • Disponibilitate:În Stoc (9760 buc.)
Rezistenta de carbon, 300Ω, 0.25W, SR PASSIVES, CF1/4W-300R
Rezistenta: 300Ω
Putere: 0.25W
Caracteristici
Putere W 250mW
Rezistenta (Ohmi) 300 Ohmi
Toleranţa ±5%