Rezistenta de carbon, 2kΩ, 0.5W, ROYAL OHM, CFR0S2J0202A10, T141740
- Producător Royal Ohm
- Cod produs:T141740
0,46lei
- Fără TVA:0,38lei
- 500 sau mai multe 0,32lei
- 1000 sau mai multe 0,24lei
- Disponibilitate:În Stoc (154 buc.)
Rezistenta de carbon, 2kΩ, 0.5W, ROYAL OHM, CFR0S2J0202A10
Rezistenta: 2kΩ
Putere: 0.5W
Terminale: axial
Toleranta: ±5%
Caracteristici
| Dimensiuni carcasa | Ø3x9mm |
| Dimensiuni terminale | Ø0.54x28mm |
| Nivel dificultate | Mediu |
| Rezistenţa | 2kΩ |
| Tensiune de impuls max. | 700V |
| Tip produs | Rezistenta |
| Tip rezistor | carbon |
| Toleranţa | ±5% |
Etichete: Rezistenta de carbon, 2kΩ, 0.5W, ROYAL OHM, CFR0S2J0202A10