Rezistenta de carbon, 2kΩ, 0.5W, ROYAL OHM, CFR0S2J0202A10, T141740
Distribuie
  • 0,46lei
  • Fără TVA:0,38lei
  • 500 sau mai multe 0,32lei
  • 1000 sau mai multe 0,24lei
  • Disponibilitate:În Stoc (154 buc.)
Rezistenta de carbon, 2kΩ, 0.5W, ROYAL OHM, CFR0S2J0202A10
Rezistenta: 2kΩ
Putere: 0.5W
Terminale: axial
Toleranta: ±5%
Caracteristici
Dimensiuni carcasa Ø3x9mm
Dimensiuni terminale Ø0.54x28mm
Nivel dificultate Mediu
Rezistenţa 2kΩ
Tensiune de impuls max. 700V
Tip produs Rezistenta
Tip rezistor carbon
Toleranţa ±5%
Spune-ţi opinia
Notă: Codul HTML este citit ca şi text!
   Rău           Bun
Captcha
Etichete: Rezistenta de carbon, 2kΩ, 0.5W, ROYAL OHM, CFR0S2J0202A10