Rezistenta de carbon, 2.7MΩ, 0.5W, SR PASSIVES, CF1/2W-2M7, T141793
Distribuie
  • 0,11lei
  • Fără TVA:0,09lei
  • 500 sau mai multe 0,09lei
  • 2000 sau mai multe 0,06lei
  • 3400 sau mai multe 0,04lei
  • Disponibilitate:În stoc (3-4 zile) (1900 buc.)
Rezistenta de carbon, 2.7MΩ, 0.5W, SR PASSIVES, CF1/2W-2M7
Rezistenta: 2.7MΩ
Putere: 0.5W
Terminale: axial
Toleranta: ±5%
Caracteristici
Putere W 500mW
Rezistenta (Ohmi) 2.7M
Captcha
Etichete: Rezistenta de carbon, 2.7MΩ, 0.5W, SR PASSIVES, CF1/2W-2M7