Rezistenta de carbon, 2.7kΩ, 0.25W, SR PASSIVES, CF1/4W-2K7, T141461
Distribuie
  • 0,14lei
  • Fără TVA:0,11lei
  • 500 sau mai multe 0,09lei
  • 1000 sau mai multe 0,07lei
  • 5000 sau mai multe 0,04lei
  • Disponibilitate:În Stoc (45961 buc.)
Rezistenta de carbon, 2.7kΩ, 0.25W, SR PASSIVES, CF1/4W-2K7
Rezistenta: 2.7kΩ
Putere: 0.25W
Caracteristici
Dimensiuni carcasa Ø2.3x6mm
Dimensiuni terminale Ø0.4x28mm
Nivel dificultate Mediu
Rezistenţa 2.7kΩ
Tensiune de impuls max. 500V
Tip produs Rezistenta
Tip rezistor carbon
Toleranţa ±5%
Captcha
Etichete: Rezistenta de carbon, 2.7kΩ, 0.25W, SR PASSIVES, CF1/4W-2K7