Rezistenta de carbon, 2.7kΩ, 0.25W, SR PASSIVES, CF1/4W-2K7, T141461
- Producător SR Passives
- Cod produs:T141461
0,14lei
- Fără TVA:0,11lei
- 500 sau mai multe 0,09lei
- 1000 sau mai multe 0,07lei
- 5000 sau mai multe 0,04lei
- Disponibilitate:În Stoc (45961 buc.)
Rezistenta de carbon, 2.7kΩ, 0.25W, SR PASSIVES, CF1/4W-2K7
Rezistenta: 2.7kΩ
Putere: 0.25W
Caracteristici
| Dimensiuni carcasa | Ø2.3x6mm |
| Dimensiuni terminale | Ø0.4x28mm |
| Nivel dificultate | Mediu |
| Rezistenţa | 2.7kΩ |
| Tensiune de impuls max. | 500V |
| Tip produs | Rezistenta |
| Tip rezistor | carbon |
| Toleranţa | ±5% |
Etichete: Rezistenta de carbon, 2.7kΩ, 0.25W, SR PASSIVES, CF1/4W-2K7